۳

حسرت روزهای شيدايی

تصورش را بکنيد الآن در يک کنسرت شجريان و مشکاتيان به همراه همايون تصنيف شيدايی را اجرا کنند. همین الآن دارم فيلم‌اش را می‌بينم. چقدر شور و ذوق دارد شنيدن دوباره‌ی اين تصنيف در يک کنسرت تازه‌ی شجريان با مشکاتيان. تصنيف قديمی است و سال‌هاست با آن آشنايیم ولی هنوز هم بند بند وجود آدم را می‌لرزاند.  کاش اين روز يک بار ديگر بيايد. اما کاش! حيف!

 1. Hamid says:

  با سلام به آقا داریوش
  مجموعه موسیقی بی نظیری جمع آوری کردا اید. دستتان واقعا درد نکند. به نظر من همین کارتان بینهاین با ارزش است. خواستم ببینم آیا امکان این وجود دارد که آهنگها به ترتیب و پشت سر هم اجرا شوند که هر ۵ دقیقه ناچار نباشیم بیایم و جلوی کامپیوتر آنرا عوض کنیم. می دانید که وقتی آدم توی حسیه موسیقی سنتی رفت دیگه بهتره با کیبورد و موس کاری نداشته باشه.
  با تشکر
  حمید

 2. باران says:

  سلام.سايت وزيني داريد. تبريك مي گويم. موسيقيهاي بسيار زيبايي هم انتخاب كرده ايد. موفق باشيد.
  اگر ممكن است اسم كنسرتي كه اين دو نفر اجرا كرده اند و فيلمش موجود است را بگوييد كه تهيه كنيم.اگر فيلمهاي ديگري هم از كنسرت شجريان موجود هست -البته باكيفيت خوب- ممنون مي شوم معرفي كنيد.

 3. صائب says:

  بله, واقعاگاهي بايد حسرت لحظات تكرار نشدني را خورد.موسیقی سنتي ماآنقدر ظرفيت هاي معنايي وسيع دارد كه مي تواند تو را از اين جهان آب و گل بكند و به جهان جان ها ببرد. شايد موسيقي هم يكي از يادگار هاي آدمي از عالم معنا است كه با شنيدنش به ياد يار و ديار به گريان افتد.
  يادآريد اي مهان زين مرغ زار –
  يك صبوحى در ميان مرغزار

|