۵

باز هم از دانیال

دانیال به گردن حلقه‌ی ملکوت زیاد حق دارد. انواع و اقسام کارهایی که برای این مجموعه و برای من کرده است شمردنی نیست. باری این همه لطفِ او برای من مایه‌ی دردسر شده است. تا لوگوی صفحه‌ی یکی درست می‌شود، یک نفرِ دیگر زبان به شکایت باز می‌کند که چرا لوگویِ من نشد؟ شما را به خدا احوال قبله‌ی عالم را درک کنید و معضلاتِ دانیال را! مگر کارخانه‌ی ماست بندی است آخر؟! این همه تعجیل یعنی چه؟ صبر کنید. بگذارید این میوه‌ها برسند. غرغر هم نکنید. به جای اخم کردن بروید در صفحه‌تان مطلب بنویسید. قبله‌ی عالم از فردا اسیرِ دانشگاه است. آن قدر وقت ندارد که به همه‌ی امور ارض مقدسه رسیدگی کند. ناسلامتی درگاهِ ما کلی خدم و حشم دارد و یک مویز است و هزار تا قلندر! نمی‌دانم این ولیعهد ما دارد چه کار می‌کند. تازه دیروز از نظربازی‌های ایتالیا برگشته و هنوز در حال و هوای قر و غمزه‌ی مادر ترزا دارد سیر می‌کنند. ولیعهد جان! بیا بیرون! بیا به عالمِ خودمان! تمام شد آن سفر! بیدار شو. مملکت ملکوت از دست رفت! محروسه معظمه شد محبوسه مزلزله! مسئولیت‌های ولایتعهدی را از یاد بردی به همین زودی؟ فکری بکن تو را به خدا! فقط سیگار نکش!

 1. سپيده آريان گفت:

  می بینم که در خفا به من تیکه می اندازی شما…..اینهمه صوتی به سرم غر زدی کافی نبود؟ باشه چشم…..هر چه شما امر بفرماید…..اگر دلمان خواست عمل می کنیم.

 2. وليعهد گفت:

  هوا را تیره و تار می بینم
  قبله ی عالم را برزخ.
  اگر قبله ی عالم زیاد جوش نزند امورات ملکوتی به فضل خودش و با سلیقه ی دانیال و مدیریت در بحران ولیعهد، که خود حکایتی دارد شیرین، حل و فصل خواهد شد. قبله ی عالم به سلامت، جیغ چرا می فرمایند؟ این بچه ها دل نازک اند بخدا! پس آن رأفت و صلابت ملکوتی کجا رفت؟ نمی شود که!
  سه روز سفر کردیم همه چیز دارد کن فیکون می شود. مملکت داری و قبله ی عالم شدن هزینه دارد، حضرت عشق! بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، و ما که ولیعهدیم در تقدیرمان سفر بسیار آمده. راستش دوست داریم. و ما در سفر است که حال مان خوب می شود.
  ما رنج سفر را به جان می خریم که قبله ی عالم قرص بر صندلی گردونش بنشیند و فرمانروایی کند.
  جسارت شد – ولیعهد

 3. sepideh گفت:

  injaneb az haminja elammikonam ke
  hamechiz amno aman ast,faghat ozae zamane 10 be 1 be nafe valiahde gerami wa bozorg war ast.hich ghasdi nadashtam haaaa,faghat goftam ke bedanid,mahze etela………….duduru du du du,valiahd……ghebleye alam be salamat …..vali bazam duduru dudud udu VALIAHD

 4. vahid گفت:

  چرا اخیرا انقدر کم مینویسی؟ اوضاع رو براهه؟ خودت خوبی؟

 5. مخمور گفت:

  بعد از ماهها اومدیم اینجا چشممون روشن شد !

|