۸

نخستین نمایش عمومی فیلم چرخ و فلک در لندن

پاک از خاطر برده بودم که این را بگویم. امشب در برونئی گالری در دانشگاه سوآس،‌ اولین نمایش عمومی فیلم چرخ و فلک در لندن خواهد بود. برنامه ساعت ۵ عصر آغاز می‌شود و تا ۹ ادامه خواهد داشت. کارگردان و تهیه‌کننده‌ی فیلم نیز حضور خواهند داشت. چرخ و فلک فیلمی است درباره‌ی موسیقی و رقص تاجیکستان و اطلاعات مفصل درباره‌ی فیلم در سایت فیلم موجود است البته به زبان انگلیسی.

 1. a گفت:

  خوش به حالت .

 2. ساغر گفت:

  داریوشی! مبارک باشه … خیلی جات خالی بود. سلطان بانوی کوچولوت جای تو جایزه رو گرفت. اشکم دراومد که چرا نیستی.

 3. محسن گفت:

  سلام
  تبریک می‌گم داریوش جان

 4. پرند گفت:

  مبارک باشد انشاالله، خداوند شما و ما را در تمام مسابقات زندگی پیروز گرداناد. این پیروزی ملکوتی بر قامت تمام ملکوتیان جهان مبارک باشد. ناسوتیان و نالوطیان هم حسودی نکنند!

 5. شين گفت:

  سلام! جای ما را خالی کنید.
  البته ما (من و دوستان‌ام) هم جای شما را در پای‌تخت وب‌لاگ جهان خالی کردیم، وقتی در کمال افتخار و خوش‌بختی نام حلقهء ملکوت به عنوان انتخاب اول هیات داوران مسابقهء وب‌لاگ‌ها اعلام شد. و چه از دیدار سلطان بانویتان حتی برای دمی خشنود شدیم.

 6. معروفي گفت:

  قبله ی عالم، تبریک می گویم که تو قبله ی عالمی.

 7. kamyar گفت:

  درود
  امید دارم همیشه موفق و بهروز باشید.
  حالا دشوارتر شد .بردن و باختن هر دو تلاش بیشتر را میطلبد.
  امیدوارم با سعی بیشتر بتوانید حاصل زحماتت را حفظ کنید.
  ما ایرانیها بسیار داشته ها را حفظ نتوانسته ایم.
  اول شدنت را تبریک و اول ماندنت را از صمیم قلب خواهانم.
  شما قادرید بهتر و بهتر شوید.
  دوست نادیده:کامیار

 8. Mehdi گفت:

  داریوش جان،
  خبر را وسط نمایش فیلم شنیدم. کلی اسباب نشاط شد. طبعا همه آنها که در این حلقه می نویسند در چشمگیر شدن کار موثر بوده اند. اما همه ما هم مدیون لطف و زحمت ها و روحیه جمعگرای تو هستیم و البته دانش فنی ات در استادی وب یا همان وب مستری. پس به تک تک اهالی حلقه شادباش می گویم و خاصه به تو. جای آن دارد که وقتی صرف کنی و یک گزارشی از چند و چون تنوع این حلقه بدست دهی. و یک یادآوری دیگر که چه بسا به صورت تکلیف درآمده باشد هم برای دبیره نگاری دبیران حلقه.
  دوستار،
  مهدی سیبستانی

|