۶

بسط قلمرو طربستان

طربستان ملکوت دوباره دارد دستخوش تحولاتی می‌شود. فایل‌های طربستان را به فضایی دیگر که امکانات بیشتری دارد برده‌ام. امیدوارم در این فاصله نقلِ مکان مشکلی برای شنیدن فایل‌ها پیش نیامده باشد. اگر به فایل‌های طربستان گوش می‌دهید و متوجه شدید که فایلی لینک‌اش کار نمی‌کند، لطف کرده و ای‌میل بزنید تا مشکل را حل کنم. در ضمن، همین جا از تمام دوستداران موسیقی ایرانی – و عموماً هر نوع موسیقی که در فضای طربستانِ ما می‌گنجد – خواهش می‌کنم اگر به فایلی از این فایل‌های موجود دسترسی دارید که کیفیت‌اش بهتر از فایل‌های فعلی است یا اگر قطعه‌ای دارید که فکر می‌کنید برای این مجموعه مناسب است، لطف کنید و فایل را به آدرس dariushm در جی میل دات کام ارسال کنید تا در اولین فرصت به طربستان منتقل‌اش کنم. منت‌پذیر همه‌ی دوستان موسیقی‌دوست و اهل طرب هم هستیم.

 1. hamed گفت:

  من از این مجموعه بهره بسیار برده ام در این سالها. بسیار ممنون و متشکر از همت شما

 2. hamed گفت:

  یه اشکالی که وجود داره و فراموش کردم متذکر بشم اینه که وقتی از سایت شما خارج شده و به سایت دیگری میرویم موسیقی قطع میشه . این اتفاق مثلا در سایت رادیودرویش نمیفته و شما میتونید در حالیکه موسیقی در حال ÷خش است از همان ÷نجره به وبگردی خود ادامه دهید.
  ***
  دوست عزیز،
  این‌ها فایل‌های فلش هستند نه فایل صوتی ام‌پی‌تری مثلا. در نتیجه باید این صفحه باز باشد تا بتوانید به موسیقی گوش دهید.

 3. امير گفت:

  آهنگ ملکا ذکر تو گویم شجریان کار نمی کند.فعلا” اینو داشته باش . شب یلدا خوش بگذره
  ***
  ممنون. اصلاح شد.

 4. سید.ا.محمدی گفت:

  با سلام
  آقای محمدپور من که خیلی از طربستان شما استفاده میکنم.و از این بابت سپاسگزارم. منتظر بودم در مورد آلبوم جدید همایون شجریان” با ستاره ها ” هم اظهار نظر بکنید ولی تا به حال که نکرده اید. آلبوم آنچنان قوی ای نیست ولی در نوع خودش زیباست.

 5. سید.ا.محمدی گفت:

  آقای محمدپور عزیز من قسمت استاد شجریان چک کردم. این موارد کار نمی کرد:۱-آواز افشاری پاریس۲- ایران ای سرای امید۳- به یاد عارف۴- تنیده یاد تو۵- رسوای دل۱ ۶-گنبد مینا۷-ماهور سوییس یک تا ده.
  البته دو بار بنده چک کردم اولین بار تعداد بیشتر بود ولی برای بار دوم که چک کردم همین تعدادی بود که برایتان نوشتم.
  ***
  ممنون‌ام. اصلاح شد.

 6. این پست شما فرصتی شد که تشکر کنم.
  من هم خیلی استفاده کرده‌ام از این امکانی که شما فراهم کردی. یعنی راستش گاهی اوقات کار به سوء استفاده هم کشیده!
  دو سه نفری از فامیل را هم آلوده کردم. یعنی از آن دسته آدم‌هائی هستند که از اینترنت فقط ایمیل‌شان را دو ماه یک بار چک می‌کنند! حالا البته بعد از اعتیاد، یک شب در میون اینجا پلاسند برای شنیدن نغمه‌ای و نوائی…مطالب جنابعالی را هم می‌خوانند یا نه،…نمی‌دانم! 😉
  ***
  آقا لطف عالی مستدام. هنوز اظهار لطف‌تان در پاریس را فراموش نکرده‌ایم!

|