۳

تیر خلاص به بلاگ‌رولینگ

به مدد رامین عزیز بالاخره از این لیست مصیبت‌بار بلاگ‌رولینگ خلاص شدیم. محض اطلاع تمام خوانندگان وبلاگ‌های حلقه‌ی ملکوت می‌نویسم که از این به بعد برای مشاهده‌ی آخرین به روز شده‌های ملکوت، فقط به صفحه‌ی اصلی ملکوت مراجعه‌ کنند و به پینگ‌های دروغین بلاگ‌رولینگ اعتمادی نکنند. شاید این تدبیر باعث شود آن آدم بیماری که وقت خودش و صدها نفر آدم دیگر را با این کار تلف می‌کرد، سر عقل بیاید. شاید هم بلاگ‌رولینگ حیا کند و فکری به حال سرویس بی‌در و پیکرش بکند. از این به بعد تنها در صورتی یک وبلاگ ملکوت در این لیست صفحه‌ی اول پینگ خواهد شد که نویسنده‌اش چیزی به وبلاگ‌اش بیفزاید و آن را به روز کند. اگر در لیست صفحه‌ی اصلی با اشاره‌گر ماوس به نام هر یک از وبلاگ‌ها، که به ترتیب به روز شدن از بالا به پایین مرتب شده‌اند، اشاره کنید، تاریخ آخرین به روز شدن آن را خواهید دید و ناچار نخواهید بود به تمام صفحات سر بکشید. به جای آن مزاحمان آزار رسان، من از خوانندگان ملکوت عذر می‌خواهم!

 1. jesmi گفت:

  شما از قرار معلوم زود از کوره در میروید و تیر خلاص میزنید؛ بدون توجه به اینکه این بلاگ رولینگ معلوم الحال مزیت هایی نیز دارد. با تمام این تفاسیر و با علم به اینکه عکس العمل های تند میکنید(گه گاه) به وبلاگ شما سر میزنم و از شما برای گرداوری این حلقه سپاسگزارم. با مهر

 2. ملیحه گفت:

  من تازه با سایت شما آشنا
  شده ام اما انگار مدتهاست که با مطالبش آشنایم شما نیاز مرا به شناخت عرفان سلوک و خدا پاسخ گفته اید
  با تشکر

 3. رامین گفت:

  اشکال بزرگ بلاگ‌رولینک دات کام این‌است که انگار نمی‌تواند جلو سوءاستفاده‌ی کسانی را بگیرد که آن‌جا را با اطلاعات غلط پینگ می‌کنند.
  من چند دقیقه پیش صفحه‌ی زیر را در بلو دات جی اس نگاه کردم و همه چیزش به‌نظرم درست آمد. پیشنهاد می‌کنم اگر کسی واقعأ از خدمات این شرکت‌ها استفاده می‌کند تا بداند چه وبلاگ‌هایی به روز شده‌اند از blo.gs کمک بگیرد…تا گروه بی‌کاران خرابش نکرده‌اند!
  http://blo.gs/search.php?q=malakut

|