Search
Close this search box.

نجات ملکوت و طربستان

برای من که کارهای فنی شدیداً وقت‌ام را می‌گیرد و از کار و زندگی مرا می‌اندازد، وجود و پیشگام شدنِ بی مزد و منت رامین عزیز به موهبتی آسمانی می‌ماند. خودتان وضع صفحه را می‌بینید. طربستان برگشته است سر جای خودش. دیگر در اسکرولینگ صفحه مشکلی نیست. از همه مهم‌تر، حالا طربستان را با فایرفاکس هم می‌شود شنید. حداقل کاری که می‌توانم کرد این است که بگویم عمیقاً از او سپاسگزارم که در روزهای تعطیل‌اش وقت گذاشته است و ایرادهای فنی صفحه را حل کرده و کاری که بسیاری یا نتوانسته‌اند یا وقت‌اش را نداشته‌اند، او برای من و ملکوت انجام داده است. خدای‌اش خیر دو جهانی دهاد!

پ. ن. تنها چیزی که می‌ماند این است که سید خوابگرد (که خودش مسبب این تغییر و تحول بود) بیاید و صفحه را ببیند و بگوید که آیا با اینترنت‌های ذغالی که او مصرف می‌کند (!)، این صفحه خوب باز می‌شود؟ سرعت لود شدن خوب است؟ پرشی در کار نیست؟ با فایرفاکس چطور می‌بیندش؟ و قس علیهذا!

پ. ن. ۲. یک وبلاگ تازه هم به جمع ملکوت پیوسته است: «تردید» – به قول سید خوابگرد – «به ملکوت اعلا پیوست» و به قول سایه به «ملکوت ادنا» آمد. یکی بیاید صفحه‌ای درست کند به اسم یقین! آدم شک برش می‌دارد که نکند یقین اساساً و لزوماً چیزی است منفی و مذموم!

بایگانی