۱۰

دست ما کوتاه

مدتی پیش‌تر از این باید این یادداشت را می‌نوشتم. نزدیک به یک ماه است که دسترسی من به اینترنت شدیداً‌ محدود شده است و در یکی دو هفته‌ی اخیر محدودیت مضاعفی هم بدان افزوده شده است. در نتیجه مجال رسیدگی فوری به امور وبلاگی و ای‌میلی فراهم نیست. در این مدت اگر پاسخ نامه‌ای را دیر می‌دهم رنجیده خاطر نباشید. در چند هفته‌ی آینده‌، اگر خدا بخواهد تدارک‌اش خواهم کرد.


از ساکنان ملکوت هم تقاضا می‌کنم اگر فایلی را به صورت گرافیک و عکس آپ‌لود می‌کنند حتماً حجم آن را تا زیر ۱۰۰ کیلوبایت کاهش دهند تا من این‌جا دچار مصیبت نشوم. تنگ‌ کردن فضای سایت به عکس‌های حجیم برای همگی ساکنان ملکوت دردسر درست می‌کند. خودم هم مدتی است به تدریج دارم فایل‌های طربستان را به جای دیگری منتقل می‌کنم. شما هم در این تنگ‌نا یاری‌گر من باشید. سعی کنید عکس‌های‌تان را کوچک کنید و سپس آپ‌لودشان کنید. اینترنت سریع وسوسه‌تان نکند. دچار توهم نشوید! فضای ملکوت محدود است!‍

 1. سلام
  داریوش خان این هم حرفی. بعضی وقتها دوستان گشاده دستی می کنند و از ازدیاد تصاویر ما باید چند دین ساعت که نا اندکی کمتر منتظر باشیم.
  موفق باشی.

 2. bijan alavi گفت:

  سلام
  آدرس ای میل شما چیست؟

 3. بلک مک گفت:

  پس تا اطلاع ثانوی از پذیرفتن ملکوتیان اعلان معذوریت نموده ایشان را در برزخ به دنبال نخود سیاه بچرانید تا شاید فرجی حاصل گردد هر چند شاید باید همچون طرح فروش خدمت مقدس در انتظار مجلس هفتم باشیم که گره از کار ملکوت و اموات باد کرده پشت درب ملکوت بگشایند…

 4. amin گفت:

  ای به چشم…

 5. قبله عالم بسلامت
  چطور می تواند فضای این حلقه ملکوت محدود باشد وقتی قبله عالم، ولیعهد …داشته باشد. ما این نامها را که می بینیم از اینترنت وسوسه نمی شویم. همین نامها باعث می شود که ما فکر کنیم هیچ حلقه ای وسیع تر از حلقه ملکوت نیست و………..
  مزاح با اهالی حلقه ملکوت

 6. پرپروک گفت:

  سلام…دست ما کوتاه وخرما بر نخیل….همیشه فکر می کردم با این زندگی های امروزی دیگه کمتر کسی حوصله می کنه راجع به یه سری موضوعات کار کنه …اما خوب یه دوست تو لیمبورگ دارم که اساسی دنبال چاپ آثارشه اونم تو اینترنت…نمیدونم چرا این حرفا رو اینجا دارم می نویسم…بگذریم..دل آروم باشی وآزاد

 7. پرپروک گفت:

  سلام…دست ما کوتاه وخرما بر نخیل….همیشه فکر می کردم با این زندگی های امروزی دیگه کمتر کسی حوصله می کنه راجع به یه سری موضوعات کار کنه …اما خوب یه دوست تو لیمبورگ دارم که اساسی دنبال چاپ آثارشه اونم تو اینترنت…نمیدونم چرا این حرفا رو اینجا دارم می نویسم…بگذریم..دل آروم باشی وآزاد

 8. syd گفت:

  خاقان سلامت باشند.
  ما که گراور جدیدی از فتو قرافخانه اهل حرم ندیده ایم که چنین حضرت اجل دل نگران شده اند. اصلا بدهید این ظهیر بچزاندشان.
  بگذریم. دوشنبه پیشین با جمعی از دوستان به ولایت نا یا گارا رفتیم. جای تان بسیار سبز بود.( گر چه اینجا همه جایش سبز است.)
  رودخانه گکی بود که قدر یک کف دست (آن هم بگی نگی) از آب نمای عمارت صاحبقرانیه آب بیشتر داشت. اما هوس غوطه ای کرده بودیم که چون اذنٍ خاقانی نبود به آینده موکول نمودیم. اما از بابت به جای آوردن یاد حضرت اجل فرمودیم که به عجب (خودمان خوش مان آمد.)
  باقی بقایتان.
  سید الملکوت در سفر و حذر در یاد سلطان

 9. وليعهد بزرگ گفت:

  قبله ی عالم به سلامت،
  بزرگان کوچک نمی شوند.
  و ما الساعه کار داریم و داریم می رویم سر کلاس مرحوم جان کین، البته فیلم صامت است که برادران لومی یر عنایت کرده اند و برای ملکوتیان ممالک پروس فرستاده اند که ما مجبوریم لب خوانی کنیم و بفهمیم مرحوم مغفور جان کین به زبان غلیظ انگلیسی در فیلم چه می فرمایند، بعد به زبان آلمانی بفهمیم، و بعد اگر خدا بخواهد به زبان شیرین فارسی درک کنیم. شکایتی نداریم، قبله ی عالم! ولی فهمیدن سخنان نغز حضرت جان کین (ره) در فیلم صامت مثل زبان کامپیوتر و اینترنت کمی دشوار است، و برخی از ما تصور می کردیم اگر عکس مان را کوچک کنیم، حجم خودمان کم می شود. راستش را بخواهید هیجانش ما را کشته است. درخت های سرسبز، نیمکت های بزرگ، با ابعاد واقعی، خدا از سر تقصیرات ما بگذرد.

|