۲

قیامتِ صغرا!

امروز صبح وقتی که داشتم برای ماه‌منیر وبلاگش را راه می‌انداختم، به آفتی دچار شدم که اول از همه اعصابِ خودم را خرد کرد و بعد هم به گمانم (اگر بقیه تا به حال فهمیده باشند) حال آنها را گرفت. فعلاً که وبلاگ به همین حالِ پریشانِ فعلی در آمده است. صبور باشید تا راهش بیندازیم.
دارم راه حل ساده‌ای برایش پیدا می‌کنم. فعلاً که از ارباب اینترنتیه و پدران معنوی وبلاگ دستی با یاری و چشمی به عنایت نرسیده است الا یکی دو اشارتِ گره‌ناگشا از سوی احسان.


تا ساعاتی چند مشغول تماشای بازی‌های من با این صفحات باشید تا باز این خرابه‌ی ما به سامان آید. به گمانِ من این واقعه را حکمتی بود شگرف که درست در هنگام زادروز وبلاگ ماه‌منیر ما را به فکر تدابیری امنیتی انداخت. برای ماه منیر می‌گویم که غمناک نباید بود؛ شاید که چو وابینی، خیر تو و ما همگی در همین باشد. مبادا که غباری از غصه بر دلِ نازکت نشیند!

  1. modir_masool گفت:

    مطالب بروز شد:۱۶/۴/۱۳۸۲):::::::::فاش کردن نام نویسندگان وبلاگهای فاحشه و هستی::::::::::شعر قاضی مرتضوی::::شعر دانشجو:::بمن میگن پسر ارباب:::::دانشگاه ۱ هفته تعطیل هست:::::انصار جنایت میکند بوش حمایت میکند

  2. شاعرپارسي گوي گفت:

    حالا که مشغول تغییر وبلاگ هستید, بهتر است در متن انگلیسی خود کلمه Farsi را با Persian جایگزین کنید. استفاده از Farsi در متن انگلیسی از نظر گرامری و منطقی و عرفی و انسانی نادرست است! (پینگیلیش که نمینویسی!!) :-))

|