۴

به تماشای آب‌های سپید

چند سالی از انتشار آلبوم «به تماشای آب‌های سپید» حسین علیزاده و ژیوان گاسپاریان گذشته است. این آلبوم مشترک با همکاری گروه هم‌آوایان است. عجالتاً مطالب پایگاه خبری فرهنگ و آهنگ و مطلب وب‌سایت تهران اونیو را بخوانید تا جزییات مفصل کار را بعداً بنویسم. از این آلبوم، من قطعه‌ی «ساری گلین» و «پروانه شو» را سخت دوست دارم. بشنوید و محظوظ شوید.

 1. Blogger گفت:

  درباره ی زمانه … یا رویداد
  http://onlysomewords.blogspot.com
  ******************
  این‌جا را بخوانید و ببینید:
  «مطالبی که در این‌جا منتشر می‌شوند از وبلاگ‌ها بازنشر می‌شوند و معیار مراجعه و انتخاب وبلاگ‌هایی است که به طور فعال نوشته می‌شوند نه وبلاگ‌هایی که یکشبه، یا در راستای حمله به یا دفاع از رادیو زمانه پدید می‌آیند.»
  http://zamaneh.malakut.org/about.html

 2. Blogger گفت:

  کمنت پیش نه در جهت انتشار درین میکده ی اسلامیست. یادم نیست چنین در خواستی صوزت گرفته باشد مگراینکه بر شما وحی شده باشد. فقط چون در بخشی از ان از ضاحب اینجا نام برده شد اینجا اورده شد.
  ******************************
  کاش شما با این انبان پر از پیش‌داوری و شتاب‌تان،‌ اسم واقعی‌تان را می‌نوشتید. پای مطلب مربوط نظر می‌دادید و کمی هم فارسی یاد می‌گرفتید. هر لینکی برای خوانده شدن است. اگر قرار به انتشارش نبود، باید می‌نوشتید نظر برای انتشار نیست (یا به من ای‌میل می‌زدید). «مگر این‌که به من وحی می‌شد» که این را منتشر نکنم! دوست عزیز! بروید خودتان را به پزشکی، روان‌پزشکی نشان بدهید. دیر می‌شود ها!

 3. Blogger گفت:

  دوست ععرب زبان دیوانگان بهتر از خشک مغزانی مانند شما می فهمند. هیمن قدر این پاسخ را بخوانید شاید کمی ان سلول های خاکستریتان تکانی بخورد. من نامم را بهر وابسته ای نمی دهم که فردا برایم مشکل درست شود.
  ************************
  از مریدان آن فیلسوف خودخوانده آ. د. انتظار دیگری نمی‌توان داشت!

 4. انتخاب بسیار زیبایی بود. واقعا محظوظ شدم. ممنونم.

|