۶

لینکدونی

دارم سعی می‌کنم لینکدونی درست کنم. نمی‌دانم می‌شود یا نه. انگار درست کار می‌کند. همین طوری برای امتحان چند تا لینک را گذاشته‌ام تا مدتی ببینم چطور کار می‌کند. اگر مجالی بود شاید برای بقیه هم همین ابزار را گذاشتیم. مهدی سیبستانی که خیلی وقت است جوش آن را می‌زند. همین روزها شاید برایش کاری کردیم. ان‌شاءالله.
پ.ن. هنوز دارم با این بازی می‌کنم. گویا مشکلاتی دارد. این روزها نمی‌خواهم گرفتار این بشوم. از درس و مشق می‌مانم. هنوز باید یک کتاب را کار کنم برای استادم که سراغ کتاب نرفته‌ام. هفته‌ی دیگر هم باید سر کلاس سخنرانی داشته باشیم. تا ببینیم چه پیش می‌آید. عجالتاً محضِ امتحان این را گذاشته‌ام تا باشد. مشکل کوچکی در آپدیت شدن دارد. سعی می‌کنم رفعش کنم.

 1. مهدی گفت:

  آقا موفق باشند. بسی جای خوشنودی است که پای لینکدونی هم به ساحت ملکوتیه باز شد. وقتی توسعه یافت باعث می شود همه ما هر چه می خوانیم در سایت های دیگر و دندانگیر می یابیم به دیگران هم خبر و لینکش را بدهیم. دست مریزاد. یا علی

 2. مسيحا گفت:

  سیاست توسعه وب‌لاگی حضرت همایونی پاینده باد!

 3. مسيحا گفت:

  درباره مناقشه آقای کدیور و خانم انتخابی‌فرد، نامه جدید آقای کدیور خواندنی است. سایت پیک ایران آن را نقل کرده. تو که به این بحث پرداخته‌ای، اگر لینک بدهی، مناسب است. ماجرا خیلی سوررئال است. همه حق داشتند، حتا تو!

 4. زهرا گفت:

  سلام
  لینکدونی مبارک باشه 🙂

 5. هومن گفت:

  سلام عزیز …. در حدی که می شد گریه بید رو در بلاگم گذاشتم …. برایت آرزوی موفقیت دارم …. امیدوارم لذت ببری از نوای استاد لطفی …..

|