۶

لينکدونی

دارم سعی می‌کنم لينکدونی درست کنم. نمی‌دانم می‌شود يا نه. انگار درست کار می‌کند. همين طوری برای امتحان چند تا لينک را گذاشته‌ام تا مدتی ببينم چطور کار می‌کند. اگر مجالی بود شايد برای بقيه هم همين ابزار را گذاشتيم. مهدی سيبستانی که خيلی وقت است جوش آن را می‌زند. همين روزها شايد برايش کاری کرديم. ان‌شاءالله.
پ.ن. هنوز دارم با اين بازی می‌کنم. گويا مشکلاتی دارد. اين روزها نمی‌خواهم گرفتار اين بشوم. از درس و مشق می‌مانم. هنوز بايد يک کتاب را کار کنم برای استادم که سراغ کتاب نرفته‌ام. هفته‌ی ديگر هم بايد سر کلاس سخنرانی داشته باشيم. تا ببينيم چه پيش می‌آيد. عجالتاً محضِ امتحان اين را گذاشته‌ام تا باشد. مشکل کوچکی در آپديت شدن دارد. سعی می‌کنم رفعش کنم.

 1. مهدی says:

  آقا موفق باشند. بسی جای خوشنودی است که پای لينکدونی هم به ساحت ملکوتيه باز شد. وقتی توسعه يافت باعث می شود همه ما هر چه می خوانيم در سايت های ديگر و دندانگير می يابيم به ديگران هم خبر و لينکش را بدهيم. دست مريزاد. يا علی

 2. neda says:

  موفق باشي

 3. مسيحا says:

  سياست توسعه وب‌لاگی حضرت همايونی پاينده باد!

 4. مسيحا says:

  درباره مناقشه آقاي كديور و خانم انتخابی‌فرد، نامه جديد آقای کديور خواندنی است. سايت پيک ايران آن را نقل کرده. تو که به اين بحث پرداخته‌ای، اگر لينک بدهی، مناسب است. ماجرا خيلی سوررئال است. همه حق داشتند، حتا تو!

 5. زهرا says:

  سلام
  لینکدونی مبارک باشه 🙂

 6. هومن says:

  سلام عزيز …. در حدي كه مي شد گريه بيد رو در بلاگم گذاشتم …. برايت آرزوي موفقيت دارم …. اميدوارم لذت ببري از نواي استاد لطفي …..

|