July 2, 2005

« مراجعت طربستان! | صفحه‌ی اصلی | مصادره به مطلوب سياسی »

نيمه‌ی تاريک ماه

اصلاً اهل اين موسيقی‌های پاپ و جاز و چيزهايی از اين قبيل نبوده‌ام، چون خيلی راحت سال‌های سال چيز ديگری را با عشق و علاقه‌ی بی‌حد و مرزی گوش داده‌ام. اما همين الآن تلويزيون دارد مستقيم از هايد پارک اجرای زنده‌ی ديويد گيلمور و راجر واترز را پخش می‌کند! (ما هم البته داريم ضبطش می‌کنيم). نمی‌دانم اين راجر واترز چرا اين‌قدر شبيه ريچارد گی‌ير است؟! ما امروز از صبح نشسته‌ايم توی خانه پای تلويزيون. هوس هايد پارک رفتن را هم از سر بيرون کرديم، چون قطعاً دست از پا درازتر بر می‌گشتيم! کانون توحيد و بحث‌های سياسی هم تعطيل بود البته. ولی خودمانيم، يک مشت پيرمرد (همين پينک‌فلويدی‌ها!) با چه اشتياقی آمده‌اند ساز می‌زنند. «جشن نيکوکاری» ساغر را هم بخوانيد!

(122 کلمه)

مطالب مرتبط

زمستان در مادريد

خود نابود کردگی فنی!

اخبار معوقه!

وضعيت قرمز تا اطلاع ثانوی

موکب همايونی!

اسباب‌کشی پر ماجرا

روزنامه‌نگارانی با سواد!

نظرها (7)

چرا این میزگرد آخر کانون توحید که در آن خانم کدیور نیز گویی شرکت داشته است هنوز روی سایت نیست و نمی شود آن را گوش کرد

با سلام
من 2 سال است از سایت زیبای شماو اکثر نظریات شما استفاده می نمایم.من دوست دارم با شما آشنا شوم.
از موسیقی های زیبای شما متشکرم.
خدا نگهدار

سلام آقا، بابا کانون توحید که یه میزگرد جالب داشت. خوش باشی

راست بگویم من چندان به این کارهای نیکوکارانه و لحظه ای امیدوار نیستم. به هرحال کفش کهنه در بیابان نعمت است. اما با این پول ها مشکل آفریقا حل نمی شود. شکلگیری آگاهی جهانی نسبت به فقر قاره سیاه نیز با این حادثه ها تقویت نمی شود. شارون استون 10000هزار دلار کمک کرده بود چون شنیده بود که با خریدن یک پشه بند می توان از مرگ هزاران کودک جلوگیری کرد. اما این کمک باعث شد که صنایع دستی که پشه بند می ساختند در خود محل ورشکست شوند. کار ساختاری و دراز مدت ارجحیت دارد به آب پاشی قطره ای بر صحرای فقر

من لذت مي برم از ااين همه نيکوکاري !

ممنون و سپاس به خاطر انتشار مطلبي كه در پست قبلي نگاشته بودم.
ا

راستش ما هم گذاشتيم ضبط بشه. صد رحمت به اين تکنولوجي ال پي وگرنه 12 ساعت برنامه رو چه جوري مي شد روي فيلم 4 ساعته ضبط کرد! ما هم فکر کرديم ممکنه زير دست و پا توي هايد پارک له بشيم خانه نشين شديم :)

نظر بدهيد

(نظر شما پس از تأييد منتشر خواهد شد. نيازی به دوباره فرستادن نظر نيست.)

Free counter and web stats