June 27, 2005

« همچو حلوای شکر، ما را قضا! | صفحه‌ی اصلی | مراجعت طربستان! »

خداحافظی طربستان

در آينده‌ای بسيار نزديک، طربستان ملکوت تعطيل خواهد شد. کسانی در طربستان ملکوت تا به حال تفرجی کرده‌اند، قطعاً با خبر هستند که مدت‌هاست تعداد بسيار زيادی از فايل‌های طربستان به خاطر کمبود فضای ملکوت (و صد البته کمبود بيشتر بودجه!) به جای ديگر منتقل شده بودند. متأسفانه سایتی که ميزبان اين فايل‌ها بود عذر ما را خواسته است و ناچارم تمامی فايل‌ها را از سايت‌ آن‌ها بردارم. ناچار، هر از چند گاهی، به اقتضای حال، شايد قطعه‌ای را در همين جا گذاشتم، اما تا زمانی که چاره‌ی ديگری برای آن نيابم، طربستان بی طربستان! چنان‌که بارها نوشته‌ام ملکوت امکانات فنی بسيار کمی دارد و امکانات مالی‌اش بسيار کمتر از آن. سيستم پشتيبانی مالی کارآمدی هم تا به حال وجود نداشته است که به دوام آن کمک کند. در نتيجه، اگر کسی از دوستان، جايی فضايی خالی دارد که می‌تواند ميزبان اين فايل‌ها باشد، ممنون می‌شوم خبرش را به من بدهد. مجموع این فايل‌ها شايد حجم‌شان تا به امروز به حداکثر 500 مگابايت رسيده است و طبيعی است که نمی‌توان همه‌ی آن‌ها را در يک سايت فسقلی مثل ملکوت نگاه داشت. شرمنده‌ی همه‌ی دوستانی که تا به حال به طربستان ملکوت لطف داشته‌اند. اميدوارم بتوانم روزی اين فايل‌ها را مستقل در جايی داشته باشم که خودم بتوانم آن‌ها را کنترل کنم و نگرانی ميزبان به خاطر کمبود فضا يا سياست‌های‌اش وجود نداشته باشد.

(221 کلمه)

مطالب مرتبط

زمستان در مادريد

خود نابود کردگی فنی!

اخبار معوقه!

وضعيت قرمز تا اطلاع ثانوی

موکب همايونی!

اسباب‌کشی پر ماجرا

روزنامه‌نگارانی با سواد!

نظرها (10)

Salam,
azize dele baradar ...daste hkam age htunesti felan activesh kon ta betoonim save konim bazi az oonaharo..chetor mishe downloadesh kard ?
ghorbanat mjia

كمي آن طرفتر در زير سايه‌درختي كه گاهي برگ‌هايش رادريغ مي‌كند، به انتظار مانده‌ايم

در خدمت دوستان هم هستيم به خصوص از نوع قديميش

کجایی؟بنویس باباجان.ننویسم و نخوانم که می میرم.

ترا به خدا بگو لاقل چطور میشود اینها را ذخیره کرد؟

نگران نباشيد. فايل‌ها گم نمی‌شوند. دير يا زود به جای ديگر می‌برمشان و باز می‌توانيد گوش بدهيد به اين‌ها. اشتياق من به موسیقی کمتر از اشتياق شما نيست!

حیف است! اجازه بدهید بپرسم شاید کاری از ما بر آید.

داريوش عزيز سلام. من هميشه هم به نوشته هايت سر مي زنم و هم هر روز از طربستان به خاطر سهولت دسترسي و تنوع بهر مي برم. متاسف شدم از اينكه ديدم نوشته اي ممكن است ( ولو براي مدتي كوتاه) طربستان تعطيل شود. اميدوارم هر چه زودتر گشايشي شود و امكان استفاده مجدد و بي دغدغه اي اين مجموعه ارزشمند فراهم شود. سلامتي و موفقيتت را از درگاه حضرت دوست خواهانم.

سلام. لطفا اگر ممکن است بفرماييد براي داشتن سايتی مناسب که بتواند فايلهاي شما را حفظ کند، به نحوي که طبرستان شما همچنان طربناک باشد، چه مقدار هزينه (يا چه نوع کمکي)کفايت ميکند (تفصيلا بفرماييد در ای-میل). شما چندان هم بي یار و یاور نيستيد. وما توفيقنا الا بالله السميع المتعال.

خاقان به سلامت بادا

سحر که آوای ملکوتی بارگاه سره ماب، از غیلوله دوشین بیدارمان کرد، فی الحال به خود بشارت دادیم که یومیه، آفتاب تموزیِ زیبایی خواهد داشت که کمتر در خاطر بندگان است، بیدار شدن با صدای ملکوتی را.
شعر:
از صدای سخن خاقان نشنیدم خوشتر/
صدای زنگی که در این گنید دوار باشد!!!

فی الحال که این جعبه ی جادوی موسیو بیلی خان گیتزی نشان را باز کردیم تا سری در آستان ملکوتی چرخانده باشیم، رقیه مبارک به امضای خاقانی و پای نویس و دستخط مقام علیه ولایت عهدی را خواندیم(که خدایگان به سلاممتشان دارند در بلاد پروس). سخت سر در جیب تفکر فرو بردیم که چه حال است بر ملک ملکوتی که چنین از دینار و درهمی در تنگ است و به سختی دچار. حالیا زمانی که هنوز در بلاد قهرمان پرور، که فی الحال رجول پرور شده (گیرم که شاید رجال بنمایند که فی الحال در مقام نشان دادن آن دیگری بر مردمان هستند)، بودیم چنان در سختی نبودید. چه آن گاهی هم که تازه به ولایت اسکیمو نشان از باب ترویج دین خدا آمده بودیم، از گشاده دستی های خاقان هم لطفی شامل حقیر شده بود تا که توبره و کشکول درویشی خود را در کنجی از همان سرا بگشایم.
علی ایحالا" من باب آن که حقیر، در پاره ای از اوقات از نغمات ملکوتی ولایت طرب زای ملک ملکوتی گوشه ها چیده، تا که شاید گوش چشمی از دلبرکان سیه چشم ولایت اسکیموها و اطراف چهار خانه ی عالم برباید، بر خود فرض می داند که اگر لازم است از همان مسین سکه خود دریغ نداشته و یا اگر که امر خاقانی ایجاب نماید، تمامی این ملک کبک نشان، که از قضا به زبان اجانب فنارسه ای اختلاط می نمایند را پیشکش درگاه خاقانی نماییم تا که مبادا حضرتش را از بی ملکی ملالی باشد.
حالیا چنان که دانند و دانی، این حقیر را از سیادت، تنهاشال سبزی بیشتر بر دستار نمانده که نان آن را دیگرانی در همان بلاد رجول پرور می خورندو بد نامی آن را حقیر و دیگرانی بر جان می کشند.

شعر:
خدایا چنان کن سر انجام کار/
که طربستان برجا و خاقان و خاقان نشان خشنود و سید متمول و آن دیگران هم ...

سلام دوست عزیز. من هم شاید بتونم یه تیکه زمین جور کنم. بذار ببینم فردا می تونم چیزی بگیرم از بچه ها و دوستام یا نه.

قبله‌ی عالم به سلامت،
ما در ممالک محروسه‌ی ملکوتی و غير ملکوتی برلين زمين لم‌يزرع زياد داريم، اگر فرمان دهيد بنچاق و قباله را ممهور به اسم شخصی قبله‌ی عالم می‌کنيم.
اين که چيزی نيست قبله‌ی عالم، چشم بخواهيد.


وليعهد جان،
ما که شک نداريم در ديار برلين زمين غير ملکوتی لم‌‌يزرع زياد است، علی‌الخصوص که شما هم بنچاق و قباله‌ها را مهر کرده و صادر می‌کنيد. اگر احياناً آن اطراف خيابان کانت، زمينی باير مانده بود و حاضر بودند به رايگان، بسپارند که قبله‌ی عالم آبادانی ملکوتی و طربستانی بدهدش، خبرمان کنيد. چشم می‌خواهيم چه کار آخر؟ مگر ما دنبال کور کردن کسی هستيم آخر؟

نظر بدهيد

(نظر شما پس از تأييد منتشر خواهد شد. نيازی به دوباره فرستادن نظر نيست.)

Free counter and web stats