April 30, 2005

« اذان: از آن محبوب ازلی | صفحه‌ی اصلی | نگاه ماکزيمال: معلول انحطاط »

تغييرات تازه‌ی ملکوت

ممکن است تا دو سه روزی به اينترنت دسترسی نداشته باشيم به خاطر اسباب‌کشی. در نتيجه، توضيحات لازم و ضروری را برای تمامی خوانندگان ملکوت و نويسندگان ملکوت همين‌جا اضافه می‌کنم. چه بسا، شايد، احياناً، تصادفاً، دست بر قضا، همين‌جوری عبوری، همگی جميعاً آمدند همين‌جا و فهميدند در ملکوت چه خبر است!

مهم‌ترين تغيير مشهودی که در سيستم تازه پيش آمده است اين است که هر کس نظری در يکی از وبلاگ‌های ملکوت می‌گذارد، اين نظر در صفحه‌ی مربوطه درج نخواهد شد مگر اين‌که نويسنده‌ی وبلاگ قبلاً آن را تأييد کرده باشد. پس اگر در يکی از وبلاگ‌های ملکوت نظری داديد و ديديد نظرتان بلافاصله ظاهر نشد، دوباره پيام‌تان را ارسال نکنيد. يک بار فرستادن کافی است. بقيه را بگذاريد به عهده‌ی نويسنده‌ی وبلاگ. نويسندگان ملکوت هم کافی است هر بار که داخل مووبل تايپ می‌شوند در ستون سمت چپ روی قسمت کامنت‌ها کليک کنند و کامنت‌های تازه را ببينند و در صورت تمايل تأييد کنند. چون سيستم را از مووبل تايپی قديمی ارتقاء داده‌ام، هنوز در بخش نظرها پيام مربوط به دريافت نظر درج نمی‌شود. اين است که کسانی که کامنت می‌گذارند ممکن است گيج شوند که با اين توضيح، ان‌شاء الله رفع ابهام خواهد شد. برای صاحب سيبستان هم اضافه کنم که در فونت‌ها هيچ تغييری حاصل نشده است. کافی است به همان شيوه‌ی پيشينی که تا به حال مطلب می‌گذاشته‌ايد، مطالب را اضافه کنيد. در صورتی که هم که بخواهيد می‌توانيد اصلاً اين بخش تأييد نظرات را غير فعال کنيد تا هر کس دل‌اش خواست مستقيم نظرش را بگذارد. اين‌ها را بعد توضيح می‌دهم. اما اصلاً مشکل نيست که فکر کنيد غير فعال کردن آن آپولو هوا کردن است! اين‌ها را داشته باشيد تا سه‌شنبه که هم تعطيلات (بريتانيايی) تمام شده است و هم اينترنت ما دوباره وصل می‌شود.

(288 کلمه)

مطالب مرتبط

زمستان در مادريد

خود نابود کردگی فنی!

اخبار معوقه!

وضعيت قرمز تا اطلاع ثانوی

موکب همايونی!

اسباب‌کشی پر ماجرا

روزنامه‌نگارانی با سواد!

نظرها (4)

سپاسگزارم داریوش عزیز

فایلهای صوتی را از قسمت موسیقی می توانم گوش دهم .اما لینکهایی که موسیقایی هستند باز نمی شوند. وارد صفحه ای می شوند که خطوط کج و معوج دارد و صفحه اش به پایان هم نمی رسد !
از این لحاظ گفتم که بدانی و شاید دیگران هم این مشکل را داشته باشند. شاید هم مشکل سیستم من باشد .

با احترام

به نام حضرت دوست
سلام جناب محمدپور:
امروز روز شنبه 10/2/1384
درست حوالی ساعت 10:10 صبح تصنیف میهن ای میهن استاد شجریان (شعر جناب لاهوتی)در شبکه پیام پخش شد.در ناباوری شنیدمش زیرا گمان کنم بعد از اقدام ناشایست صدا و سیما مبنی بر حذف عبارت میهن ای میهن از شعر این اولین باریست که طنین افکند آوای استاد شجریان با کلام لاهوتی که
تنیده یاد تو در تار و پودم میهن ای میهن.......
این را به جهت پیگیریهای شما بابت آن مهم عرض کردم.
سبز باشید و مهرتان پایدار

جواد عزيز،
نخست اين‌که بهتر است برای گوش دادن به اذان مؤذن زاده آن را از بخش «اذانستان» گوش بدهی، اما به هر حال فايل مستقيم را هم چک کردم و مشکلی ندارد. معضل خط چینی را هم من درک نمی‌کنم يعنی چه! قاعدتاً وقتی اين‌جا ايرادی ندارد و چند جای ديگر، آن‌جا هم بايد بدون مشکل باز شود مگر اين‌که آی‌اس‌پی شما ایرادی داشته باشد.

با مهر،
داريوش

سلام داریوش عزیز

فایلهایی مثل اذان موذن زاده را که رویش کلیک می کنم وارد صفحه ای می شوم که به گمانم به خط چینی چیزهایی نوشته که بی ادبی می شود ترجمه کنم !!!

مشکل از کجاست برادر ؟

خانه نو هم مبارک
با احترام

نظر بدهيد

(نظر شما پس از تأييد منتشر خواهد شد. نيازی به دوباره فرستادن نظر نيست.)

Free counter and web stats