March 13, 2004

« انفجار عظيم هسته‌اى | صفحه‌ی اصلی | اخبار داغ سياحتی »

غرض كرشمه‌‌ى حسن است

عجالتا مشكلى كه پيش آمده است به اين سادگى قابل حل نيست. ظاهرا يا سى‌پى‌يو سوزانده‌‌ايم يا مادربرد يا پاور! به هر تقدير بايد ديد كى درست مى‌شود. يك دنيا كار و مقاله و تحقيق دارم كه بايد همگى را در همين چند روزه مرتب كنم و كامپيوترم به عالم ارواح رفته است. شايد بتوان جايى تدارك ادامه كارهايم را ببينم اما به هر روى وبلاگ‌نويسى تا مدتى در محاق خواهد بود مگر اينكه بتوانيم امروز اين مشكل را حل كنيم. حيف كه نمى‌توان در ساعات نيمه‌شب از كامپيوترهاى دانشگاه يا اداره استفاده كرد. من هم كه به كامپيوتر خودم عادت كرده‌ام و دستگاه‌هاى ديگر رام دستم نيستند. الآن هم با اين كامپيوتر فكسنى خوابگاه با ويندوز ۹۸ انگليسى با لطايف‌الحيلى دارم مى‌نويسم. به هر حال:

غرض كرشمه‌ى حسن است ورنه حاجت نيست / جمال دولت محمود را به زلف اياز!

پی‌نوشت: ساعتی پيش جنازه‌ی رايانه‌ی مربوطه را که گويا نام ديگرش هووی سلطان‌بانوست، در تابوتی به سمت طبيبی به نام آقای فخر آورديم تا شايد مرض‌اش را تشخيص دهند. دستان مسيحايی فخردر همان لحظات نخست کارش را کرد!تا فخر به کامپيوتر دست زد نفس‌اش بالا آمد! جل‌الخالق! ما که از سخت‌افزار زياد سر در نمی‌آوريم اما دليل اين سکندری خوردن دستگاه را هنوز نفهميده‌ايم. باری علاوه بر اين نکته لازم است نکته‌ی مهمی را يادآور شوم که به لطف صاحب زخمه، تغييری اساسی در صفحه‌ی نخست حلقه‌ی ملکوت پديد آمده است که خود می‌توانيد رؤيت بفرماييد. اين صفحه علاوه بر دارا بودن فهرست به روز شده‌های ملکوت، به اجمال محتويات ملکوت را هم به خوبی می‌نماياند. در اين برهوت بی‌دانشی و فن‌مردگی که قبله‌ی عالم گرفتار آن شده‌اند،‌ اهتمام صاحب زخمه بسيار مغتنم و ارزشمند است. حلقه‌نشينان مراتب امتنان يا احياناً انتقاد خود را به خودشان عرض کنند!

(290 کلمه)

مطالب مرتبط

زمستان در مادريد

خود نابود کردگی فنی!

اخبار معوقه!

وضعيت قرمز تا اطلاع ثانوی

موکب همايونی!

اسباب‌کشی پر ماجرا

روزنامه‌نگارانی با سواد!

نظرها (7)

در سيستم نمايش بنر مخصوص وبلاگ ها عضو شويد و بازديد کنندگان وبلاگ خود را افزايش دهيد.
www.fwwbx.com/weblogs

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد
وجودنازكت آزرده گزند مباد
شكركه سي پي يو ومادر بورد حضرت درويش درسلامت است.
هر آنكه روي چو ماهت به چشم بد بيند
برآتش تو بجز جان او سپند مباد

كار القاعده بوده برادر، بي ارتباط با ماجراي اسپانيا نيست.

سلام

در آن برهوت بی‌دانشی و فن‌مردگی ما را نيز بهره بيش از قبله‌ی عالم ‌داده‌اند. تمام زحمت آن کار با دوستی ديگر بود که بی‌روی و ريا همراهی کرد. اگر کژی و ناراستی‌ایست - که هست - از طراح است.

با سپاس از امير اصلان

یعد .به تازگی مونس شبهای من شده ای داریوش .بنویس که نثر ادیبانه ات برای من نیرو بخش است

خوب....انگار قسمت اين بود که اولين افاضه ي کلاممان در اين بارگاه ملکوتي با کله ي گرم انجام شود. اينجا ظاهراً فرهيختگان بيشتر نظر مي دهند! پس امشب را غمض عين بفرماييد. هرچه باشد شب جمعه ي فرنگي ست! در ارتباط با مطلبتان خواستيم بگوييم: جمال دولت محمود را......!
اما در باره ي نغمه ي مترنم، جز سکوت و گوش دل سپردن چه مي توان کرد؟!
سلامت باشيد و همه ي کامپيوتر ها رامِ دستتان.

چه قدر گفتم اينقدر تخته گاز نرو، حالا ديدي موتور سوزوندي! بايد چند روزي روي چال حوصله به خرج بدي!


Free counter and web stats