۵

آقای صدا و سيما! روز امتحان و داوری فرا رسيد!

مقرر شده است که آقای احمدی‌نژاد فردا شب ۴۵ دقیقه‌ی دیگر به طور زنده در تلویزیون صحبت کند و به نقدهايی که سایر نامزدها در غياب‌اش از او کرده‌اند پاسخ دهد.

نکته‌ی اول این‌که اين خشت کژ را خودِ ایشان نهاد که در اولین جمله‌اش در مناظره‌ها، بنای تهمت و تهتک در غياب ديگران را نهاد. نکته‌ی دوم اين‌که اين اعطای وقت طلايی زمانی معنا دارد که به آن نامزدهای دیگر هم همین اندازه وقت داده شود. اين بازی را خود احمدی‌نژاد بر پا کرد و اکنون که نتيجه‌ی بازی به زيان‌اش تمام شده است و چهره‌ی صداقت از ميانِ غبار دروغ‌های او تشخيص داده می‌شود، مظلوم‌نمایی می‌کند.

این آزمون تاریخی رسانه‌ی ملی است: آیا این وقت طلایی را فقط به رييس دولت نهم می‌دهد که علاوه بر چهار سال ویژه‌خواری، در مناظره با دیگر نامزدها همه‌ی رقبا و حریفان خود را هم لجن‌مال کرده است و اکنون طلب‌کار هم هست؟ يا قرار است به دیگران هم اين وقت داده شود؟ اين آزمون عدالت و انصاف است. ملت تماشا می‌کنند.

پ. ن. شبکه‌ی خبر در همين لحظه یعنی ساعت ۵ غروب به وقت لندن، خبر بالا را تکذیب کرد و گفت هيچ تصمیمی گرفته نشده است.
پ. ن. ۲. نه؛ ظاهراً وقت اضافه هنوز به قوت خود باقی است. صبر می‌کنیم و می‌بینیم.

 1. Anonymous says:

  شما هم مثل این که حالتان اصلا خوب نیست . آخه برای چی صدا سیما باید به این تحفه تبرک شده ها وقت بدهد . خیلی خوشگلند یا خیلی سلیس و روان حرف میزنند . حالت اصلا خوب نیست اقای ملکوت . به جای این که در ملکوت باشی در هپروت هستی .
  ——————-
  آقا/خانم مثل این‌که شما در هپروت هستيد. بنده که همين‌جوری از روی هوا حرف نزدم. به همان خبرگزاری ایسنا لينک دادم. اگر غلط است به آن‌ها بفرماييد. اگر هپروت هم هست به آن‌ها بگوييد. قربان ادب‌تان هم بشوم 🙂
  د. م.

 2. سلام says:

  بوی صحبتهایش تا این طرف دنیا رسیده. کاش صحبت را تمام میکرد. به جای درخواست زمان، کاش روزه سکوت میگرفت. کاش این کسانی که اطراف وی اند و به عنوان مشاور و دوست (؟) هر لحظه هیزم بیشتری در آتش فرعونیت وی میریزند خاموش میماندند. این قوم نماینده بارز بیماریی هستند که در میان ما مردمان شیوع پیدا کرده ولی در ایشان به عفونت رسیده. امید آن رو دارم که بیماری اگرچه ریشه کن نمیتواند شد لااقل تعداد کمتری را بمیراند.

 3. نسترن says:

  من خواب بودم ندیدم میگن صحبت کرده یه عالمه دروغ به خورد ملت داده،من یکی همه چیزو به خدا واگزار کردم آخرین نوشته ام رو در مورد این هیاهو ها بخوانید،خوشحال میشوم.

 4. ف.ط says:

  taghalooob shodeeee bekhodaa taghalob shode chejuri to 6 sa@t mishe kole ara keshvar ra shemord

 5. سحر says:

  مگه صدا و سیما به داوری هم نیاز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  قانون اساسی را که میدانید. رییس ان توسط رهبر تعیین میشودو………

|