۵

آقای صدا و سیما! روز امتحان و داوری فرا رسید!

مقرر شده است که آقای احمدی‌نژاد فردا شب ۴۵ دقیقه‌ی دیگر به طور زنده در تلویزیون صحبت کند و به نقدهایی که سایر نامزدها در غیاب‌اش از او کرده‌اند پاسخ دهد.

نکته‌ی اول این‌که این خشت کژ را خودِ ایشان نهاد که در اولین جمله‌اش در مناظره‌ها، بنای تهمت و تهتک در غیاب دیگران را نهاد. نکته‌ی دوم این‌که این اعطای وقت طلایی زمانی معنا دارد که به آن نامزدهای دیگر هم همین اندازه وقت داده شود. این بازی را خود احمدی‌نژاد بر پا کرد و اکنون که نتیجه‌ی بازی به زیان‌اش تمام شده است و چهره‌ی صداقت از میانِ غبار دروغ‌های او تشخیص داده می‌شود، مظلوم‌نمایی می‌کند.

این آزمون تاریخی رسانه‌ی ملی است: آیا این وقت طلایی را فقط به رییس دولت نهم می‌دهد که علاوه بر چهار سال ویژه‌خواری، در مناظره با دیگر نامزدها همه‌ی رقبا و حریفان خود را هم لجن‌مال کرده است و اکنون طلب‌کار هم هست؟ یا قرار است به دیگران هم این وقت داده شود؟ این آزمون عدالت و انصاف است. ملت تماشا می‌کنند.

پ. ن. شبکه‌ی خبر در همین لحظه یعنی ساعت ۵ غروب به وقت لندن، خبر بالا را تکذیب کرد و گفت هیچ تصمیمی گرفته نشده است.
پ. ن. ۲. نه؛ ظاهراً وقت اضافه هنوز به قوت خود باقی است. صبر می‌کنیم و می‌بینیم.

 1. ناشناس گفت:

  شما هم مثل این که حالتان اصلا خوب نیست . آخه برای چی صدا سیما باید به این تحفه تبرک شده ها وقت بدهد . خیلی خوشگلند یا خیلی سلیس و روان حرف میزنند . حالت اصلا خوب نیست اقای ملکوت . به جای این که در ملکوت باشی در هپروت هستی .
  ——————-
  آقا/خانم مثل این‌که شما در هپروت هستید. بنده که همین‌جوری از روی هوا حرف نزدم. به همان خبرگزاری ایسنا لینک دادم. اگر غلط است به آن‌ها بفرمایید. اگر هپروت هم هست به آن‌ها بگویید. قربان ادب‌تان هم بشوم 🙂
  د. م.

 2. سلام گفت:

  بوی صحبتهایش تا این طرف دنیا رسیده. کاش صحبت را تمام میکرد. به جای درخواست زمان، کاش روزه سکوت میگرفت. کاش این کسانی که اطراف وی اند و به عنوان مشاور و دوست (؟) هر لحظه هیزم بیشتری در آتش فرعونیت وی میریزند خاموش میماندند. این قوم نماینده بارز بیماریی هستند که در میان ما مردمان شیوع پیدا کرده ولی در ایشان به عفونت رسیده. امید آن رو دارم که بیماری اگرچه ریشه کن نمیتواند شد لااقل تعداد کمتری را بمیراند.

 3. نسترن گفت:

  من خواب بودم ندیدم میگن صحبت کرده یه عالمه دروغ به خورد ملت داده،من یکی همه چیزو به خدا واگزار کردم آخرین نوشته ام رو در مورد این هیاهو ها بخوانید،خوشحال میشوم.

 4. ف.ط گفت:

  taghalooob shodeeee bekhodaa taghalob shode chejuri to 6 sa@t mishe kole ara keshvar ra shemord

 5. سحر گفت:

  مگه صدا و سیما به داوری هم نیاز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  قانون اساسی را که میدانید. رییس ان توسط رهبر تعیین میشودو………

|