۴

یادداشت فنی

دیشب برنامه‌ای آنلاین را کشف کردم به نام پلاکسو که لینکش را همین بغل گذاشته‌ام. دریغم آمد توضیح از آن اینجا ننویسم. کسانی که ایمیل پاپ دارند و از اوت‌لوک استفاده می‌کنند، حتماً با این موضوع برخورد کرده‌اند که اگر جایی به مسافرت بروند، دیگر به فهرست آدرس‌های ثبت شده در کامپیوتر خودشان دسترسی ندارند. این برنامه دقیقاً می‌تواند فهرست آدرس‌های تماس شما را به شیوه‌ای تمیز و مرتب سازماندهی و ثبت کند تا از هر کجای دنیا که خواستید به آن دسترسی داشته باشید. البته می‌توان از این فهرست در یاهو هم استفاده کرد. به راحتی قابل درج در یاهو است. من که دیشب از دیدنِ آن کلی ذوق کردم. اگر مرتب سفر می‌کنید و لپ‌تاپ ندارید، این سایت و امکاناتش جان می‌دهد برای شما.

 1. yalda گفت:

  سلام با اجازه لینکتون کردم .

 2. amir گفت:

  آقا داریوش جون ! اون لینک سواد عربی آرمین را بردارید. آقا شرم آور است. گاهی دنبال تلفظ انگلیسی کدیور می افتید و گاهی دنبال سواد عربی این و آن. شما متن خبر را هم خواندید؟ آنجا آرمین با سواد است. شما را به خدا چه مرض دارین به ماهم بگین اگه کمک تون بتونیم. هیچ از خود پرسیدین که ممکن است دست اندرکاران سایت اشتباه کرده باشند؟

 3. داريوش گفت:

  امیر خان! چرا این قدر به شما بر می‌خورد؟ چی شرم‌آور است؟ این که من نوشتم؟ خوب بکنیدش سواد عربی سایتِ امروز. سواد عربی ژورنالیست اصلاح‌طلب! سوادِ عربی مسئول سایت! مگر دفعه‌ی اول است از این اشتباهات می‌کنند؟ شما زیاد غیرتی نشوید. خودِ آرمین هم این قدر جدی نمی‌گیردش که شما!

 4. amir گفت:

  شما درست می گین. شما جدی گرفته بودید من هم تذکر دادم. ناراحت نباشید. من از بس دوست تان دارم غیرتی می شوم. گاهی خرده گیری – به معنای دقیق کلمه- می کنید. کمی راحت باشید.

|