۴

طرح صفحه‌ی ملکوت

۱. لابد طرح صفحه‌ی اول ملکوت را ديده‌ايد. کار دانيال است، و مثل هميشه هنرمندانه. خودم دو سه مورد ان قلت و اگر دارم برای‌اش که مجالی حاصل شد از او می‌خواهم تغييرات لازم را بدهد. من هنوز کمی با ترکيب رنگ مشکل دارم. آن اسلايد‌هايی روی قطعه‌ی فلش هم می‌خواهم کمی متنوع‌تر شد (اين‌ها که هست خوب است، شايد بشود چيزهای مشابه بيشتری به آن افزود). ديگر اين‌که اين سيد خوابگرد هميشه گله می‌کند که صفحه‌ی وبلاگِ من دير بالا می‌آيد و متن از آخر ظاهر می‌شود. راست می‌گويد با اينترنت ذغالی کار سختی است. همه هم که با فيد و آر‌اس‌اس سر کار ندارند. برای حل مشکل احتمالاً در اولين فرصتی که فراغ بالی حاصل شود اقدام می‌کنم. شايد چيزی شود شبيه به قالب وبلاگ بانو. تا جايی که من می‌دانم صفحه‌ی ساغر خوب و سريع باز می‌شود (سريع‌تر از وبلاگ من). شما که با اينترنت ذغالی اين‌جا را می‌خوانيد نظر بدهيد که آيا سرعت بالا آمدن صفحه‌ی ساغر بيشتر است يا تفاوت چندانی با وبلاگ من ندارد.
۲. خسته‌ام ولی از بار پيش خستگی‌ام کمتر است. توانسته‌ام کمی بيشتر بخوابم. تعدادی از دوستان شفيق را ديده‌ام و باز هم می‌بينم. ايران جور خاصی است. يک جور غريبی رشته‌های محبت‌اش در وجودم تنيده شده است. آری، تنيده ياد تو در تار و پودم (اين تصنيفی است که بانو سخت دوست‌اش دارد).
۳. دوباره بر می‌گردم می‌نويسم!

 1. شما لطفاً با ترکیب رنگ‌اش مشکل نداشته باش اخوی که عالی‌ست. نقاشی‌های صفوی و قجری هم موجود است برای افزایش. از نقاشی‌های iranianagallery.com اگر خواستی استفاده کن.

 2. مصطفی says:

  سلام
  طرح جدید مبارک
  زیباست و دلنشین

 3. علی says:

  با سلام
  ملکوت با فیلتر شکن باز می شود وخیلی دیر صفحه باز می گددد.سایت ساغر زودتر باز میشود.
  ***
  ملکوت را از http://blog.malakut.ir باز کنيد.

 4. maryam says:

  من بیچاره باید وبلاگ شما رو بیام از کافی نت باز کنم ! در حالیکه ساغر خیلی راحت تو خونه باز میشه .
  ***
  ان شاء الله به زودی درست‌اش می‌کنم.

|